Tolga Sala Kimdir – Diriliş Ertuğrul Hamza Alp

Tolga Salan şuanda Diriliş Ertuğrul dizisinde Hamza Alp karakterini canlandırmaktadır. Diriliş Ertuğrul dizisinde başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. Aynı zamanda da yaşılıklı olan Tolga Sala etrafına bir çok fan toplamıştır.

Diriliş Ertuğrul dizisi ile öne çıkan Tolga Sala 18 Temmuz 1989 İstanbul da doğmuştur. 27 yaşında olan Tolga Sala Yengeç burcudur. Tolga Salga İstanbul Yeditepe Üniversitesi mezunudur.

Bu oyuncu daha çok güzelliği ile göze çarpmaktadır. Tolga Sala, Yer gök aşk, lale devri, kızıl elma ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol almıştır. Her birinde başarılı bir oyuncu sergileyen Tolga Sala işine oldukça özen gösteren bir oyuncudur.

Tolga Sala’nın boyu 1.76 dır. Kilosu ise 74 dür. Diriliş için fiziksel olarak iyi uyan oyunculardan iridir. Genellikle dizilerde başrol dışında hayran kitle oluşturan bir ve ya birden fazla oyuncu vardır. Tolga Sala da bu oyuncular içerisinde yer alır.

Tolga Sala ile ilgili daha çok bilinenler kariyeridir. Bu konularda pek bilgiye sahip olduğumuz biri sayılmaz. Oyunucuyu harika bir başarı gösterdiği Dirliş Ertuğrul dizisinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu