Soho Square, Şarm El Şeyh (Ortadoğu)

Ortadoğu’nun en çok sevilen ve bilinen tatil mekanlarından biri olan Soho Square, Sina Yarımadası’nın güney bölgesinde bulunan Şarm El Şeyh şehrinde bulunuyor. Oldukça güzel, konforlu ve birçok aktivite, alışveriş ve eğlenceli bir arada suna bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Avrupalı turistlerin ilgi odağı olan ve yıl boyunca birçok ziyaretçinin akınına uğrayan, birçok yabancı yatırım ile daha da büyüyen ve gelişen Soho Square, dünyanın en güvenli tatil merkezi olmasının yanında oldukça eğlenceli ve çeşitli yapısıyla cazip ve ilgi çekici bir seçenek olarak görülüyor.

Yemek, Eğlence, Dinlenme ve Alışveriş İçin Mükemmel Bir Mekan

Şarm El Şeyh şehrinde yer alan Soho Square, Savoy Group’un projesiyle hayata geçmiş ve eşsiz White Night Koyu’nun hemen dibinde oldukça güzel bir mekanda inşa edilen tatil durağı buraya uğrayan birçok aile, çift, arkadaş ve insanların oldukça beğendiği bir mekan. Yemekten dinlenmeye, eğlenceden alışverişe kadar birçok aktivite ve seçenekleri ile her gelen ziyaretçinin ayrılmak istemediği ve büyülendiği bir tatil meydanı. Büyük alışveriş merkezi, birçok eğlenceli ve şaşırtıcı etkinliğin gerçekleştiği Soho Meydanı ve lüks eğlence mekanları ile hazzın doruğuna ulaşabileceğiniz bir yer.

Oldukça Güvenli Yapısıyla Cazip Bir Mekan

Normal zamanlarda yaklaşık olarak 2 bin 500 civarı ziyaretçiye ev sahipliği yapan Soho Square, yoğun dönemlerde yaklaşık 8 bin civarı turistin ziyaretiyle dolup taşan bir mekan. Her yaştan ziyaretçinin uğrak alanı olan bu tatil meydanı, oldukça güvenli bir sisteme sahiptir. Tüm giriş çıkışlarda özel güvenliğin yer aldığı bu mekan, her zaman ayrıntılı bir denetimden geçiyor. Böylesi bir güvenlik ile ziyaretçilerin rahatça dolaşıp gönlünce eğlendiği bu mekan cazip bir merkez olarak kendini gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu