Şarm El Şeyh Gece Hayatı

Kızıldeniz’e kıyısı olan Şarm El Şeyh Sina Yarımadası’nın güney tarafında yer alır. Şarm El Şeyh Mısır’ın en ünlü turistlik kentidir. Şehir de sap sarı altın renkli kumsallarında güneşlenirken dilediğiniz an ayağınızın ucundaki pas parlak denize girerek doğanın güzellikleri arasında tatilinizi yapabilirsiniz. Deniz, kum, güneş üçlüsünü sevenler için çok ideal bir ülke çünkü Kızıldeniz’in lacivert renkli denizine kış aylarında bile girebilirsiniz. Dört mevsiminde tatil için ideal ülkede deniz sıcaklığı 20 derecenin altına düşmediği için ve Avrupa ülkelerine yakın olduğu için bolca turist çekmektedir.

Eğlence Merkezi Naama Bay

Şarm El Şeyh’ de gece hayatının kalbi kuşkusuz Naama Bay’dır. Yan yana sıralanan restoran ve kafeleri, trafiğe kapalı caddeleri ile Baama Bay eğlence ve gece hayatı arayan turistlerin uğrak mekanıdır. Mc Donalds, Carrefour, Starbucks gibi markalarında bulunduğu Naama Bay da yoğun müzik eşliğinde ışıl ışıl sokaklar da gezerken turistlerin doldurduğu kalabalık eğlence mekanlarını görebilirsiniz.

Caddeler de nargile kokusu altında gezerken her mekan çalışanı sizi kendi mekanına sokmaya çalışacaktır. Pasha, , Camel Bar, Jolie, Black House, Taj Mahal gibi mekanlar bölgede sık tercih edilen mekanlardan bazılarıdır. Bir diğer mekansa New Panorama Sharm.

New Panorama Sharm

Turistler tarafından henüz tam olarak keşfedilmemiş bir mekan olsa da yerel halk tarafından sık tercih edilen bir mekan. Buranın nargileleri çok meşhur ve çok çok uygun fiyata… Nargilelerinizi içerken arabesk müzikler eşliğinde sahneye dansözler çıkıyor. Mekanın her yerinden rahatlıkla görüle bilen sahneye zaman zaman konuklarda çıkarak dansöze eşlik edebiliyorlar.

Şarm El Şeyh’ de kumarhanede var. Kumarhanede rulet ,poker ,blackjack gibi oyunlarda oynayabilirsiniz. Hareketli hızlı ve eğlenceli gece hayatına düşkün olan gezginler için Şarm El Şeyh tam size göre bir şehir olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu