Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir?

İnstagram, en çok kullanılan fotoğraf , video paylaşma sitelerinde listenin başlarında yer almaktadır. İnstagram gönderilerini kaydetmelerine olanak sağlayan özellik kullanıcıların en çok beklediği özelliklerden birdidir. Bu özellik sayesinde, gördüğünüz ve beğendiğiniz herhangi bir gönderiyi kaydedip, istediğiniz zaman, gönderiler arasında, aramadan bulabilirsiniz. İlk önceleri sadece ıphone ve ıpadlarda kullanılan bu özellik şimdilerde tüm cihaklzlardaki instagram uygulamasında kullanılabiliyor.Eğer ınstagram kullanıcısıysanız ve gönderileri kaydetme özelliğinizi nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorssanız. Instagram Gönderileri Nasıl Kaydedilir? bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

  • Öncelikle instagrama giriş yapın.
  • Beğendiğiniz ve kaydetmek istediğiniz gönderiyi açın.
  • Gönderinin sağ alt kısmında bulunan ok işaretine benzer işarete tıklayın. Artık gönderinin yer imi sizin instagramınızda kayıtlı hale geliyor.
  • Bu gönderilerin kaydedildiği listeyi açmak için de, instagram profilinizin menü kısmındaki kaydedilenler bölümünü açmanız yeterli. Burada tüm kaydetiklerinizi görebilirsiniz.

Fakat instagram uygulaması, bu gönderileri kategori halinde kaydetmiyor. Kaydedilen tüm gönderiler tek bir sayfada görüntüleniyor. İnstagram kullanıcıları ise, bu gönderilerin kategorileşmiş güncellemesini bekliyor. İnstagram’da kaydettiğiniz gönderileri, sizden başka hiçbir kullanıcı göremiyor. Kaydettiklerinizi yanlızca siz görebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu