HostaPark Hotel, Mersin

Mersin’de bulunan HostaPark Hotel, Mersin şehir merkezinde bulunmaktadır. Temizliği, nazik personeli ve merkezi konumu ile rahat ulaşım ve zaman tasarrufu sağlayan güzel bir şehir otelidir. 1982 yılında turizm sektörüne ilk yatırımını gerçekleştiren Hosta Turizm Ticaret A.Ş., Hosta Hotel ile Fasih Kayabalı Cad. Bir aile şirketi. 10 yıl sonra aynı adı taşıyan Adana’da başka bir otel açan firma, tüm yatırımlarını kurumsallaşarak Mersin’e taşımaya karar verdi ve orada faaliyetlerini sona erdirdi.

2010 yılı Kasım ayında Mersin’de konaklama sektöründe ikinci otel olan HostaPark, konuklarla yeni bir yaklaşımla bir araya geldi. Mersin HostaPark Hotel Amaçlarının belirlediği “misafirlerine sıcak, huzurlu ve ferah bir ortam” sunarak misafirleri kendilerini yolda hissettiriyor. Misafirperverliği, hizmet kalitesini ve konforu ağırlayan HostaPark, bizi en iyi şekilde ağırlamaktan ve misyonumuzu yerine getirmek için misyonumuzun sonuna kadar yerine getirmektedir.

2010 yılında 30 standart, 6 aile ve 6 süit olmak üzere toplam 42 oda ile kapılarını açan HostaPark Hotel, konuklarının 24 saat oda servisi, açık otopark, kuru temizleme, çocuk yatağı, ücretsiz internet erişimi Internet ve ücretsiz vale. Otel ayrıca Renault Symbol 2013 araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Hosta Hotel Mersin Süit Oda

20 m2 standart odalarda 2 adet tek kişilik yatak veya 1 adet kraliçe yatak bulunmaktadır. 29 m2 Aile Odaları, 1 tek kişilik yatak, 1 kraliçe yatak, çocuk yatağı, çalışma masası içermektedir. 39 m2 Süit Odalarda 1 kral yatak, 1 kraliçe yatak, çocuk yatağı, oturma odası, çalışma masası, jakuzi, kahve makinesi bulunmaktadır.

HostaPark Hotel Organizasyon

200 kişilik HostaPark’ın toplantı odası, röportajlarımıza ve sunumlarımıza çok yararlı olmuştur. Kamusal alanda kesintiye uğramamış olan ücretsiz kablosuz internet, lobide olsa bile, her an sosyal medyaya ihtiyaç duyan blog yazarları için en değerli hizmettir. HostaPark Hotel, Mersin ve çevresindeki insanlara iş gezileri ve toplantılar yaparak konumu, imkânları, temizliği ve konforu ile Mersin’de kalmak için en güvenilir adres.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu