Android’de Gizli Dosyalar Nasıl Görünür Yapılır?

İnsanların iletişim araçlarını kullanımı ve ek özelliklerinde yararlanımı konusu amaç edinerek ortaya çıkarılan, Android cep telefonları kişilere sunduğu birçok özellik ile bireylerin hayatlarının bir parçası konumunda bulunuyor. Her geçen gün yeni buluşların yapıldığı ve uygulamalar ile birlikte eklentilerin getirildiği Android telefonların, üreticiler tarafından oluşturulan büyülü dünyasında kişilerin kaybolmamaları iç ten bile değil. sosyal medyayı kullanma imkanı ile kişilerin hayatlarını bambaşka bi boyuta taşımayı başaran Android telefonların getirdikleri online kullanım kolaylıkları tartışılmaz bir konumda bulunuyor.

Android Video Dosyaları

Herkesin bir an bile yanlarında ayırmadıkları akıllı cep telefonlarında, kayıtlı tuttukları resimleri, videoları kişisel hesap bilgileri, şifreleri ve daha birçok şahsa özel içeriğin korunması içinde geliştirilen yöntemler mevcut. Kişilerin bu ihtiyaçlarını karşılanması konusunda Android telefonlara eklenen gizli dosya ayarlaması yapılabilen eklenti ile bireyle diledikleri ve başkalarının görmelerine istedikleri doya ve resimlerini saklama imkanına kavuşturuluyor. Bu özelliğin kullanımı konusunda istenilen belgenin gizli yapılması seçenekler menüsünden kolaylıkla ayarlanabilirken, gizlenmiş dosyaların bulunması kişilerin karşılaştıkları problemler olarak hayattaki yerini alıyor.

Android Saklı Dosya Görüntüleme

Android telefonda saklanılan dosyaları görüntülemek için aranılan çözüm arayışında sorulan soruların cevabı son derece basit. Akıllı Android telefonunuzda atacağınız adımlar sırası ile telefonunuzun menü bölümüne tıklamanız, menüden dosyalar bölümüne girmeniz, karşınıza gelen sayfada seçenekler tuşuna basarak ayarlar bölümüne ulaşmanız ve burada ilk olarak göreceğiniz gizli dosyaları göster seçeneğini aktif hale getirmeniz ile bu problemden kesin olarak kurtuluyorsunuz. İşlemleri sırası ile uyguladıktan sonra gizli olan bütün dosyaların artık görünebileceğini telefonunuzun dosyalar ve resimler gibi menülerinden bakarak anlayabilirsiniz. Atılacak adımların ve uygulanacak yöntemin son derece basit olduğu ve kişilerde kafaları karıştırmayacak şekilde tasarlanması da bu durumda hızlı bir şekilde kurtula bilmenize olanak sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu